חדרי בריחה בתל אביב – כך תבנו את החוויה

אם אתם מחפשים אסקייפ רום תל אביב יודעת להציע לכם את המגוון הגדול והרחב ביותר של חדרי בריחה בישראל, אבל מה זה בעצם אומר? כיצד בא לידי ביטוי אותו מגוון? האם כל חדרי הבריחה מספקים את אותה חוויה ופשוט ישנם רבים מהם בתל אביב, או שמא מדובר בחוויות שונות בחדרי הבריחה השונים. ובכן, כאשר אתם מחפשים חדרי בריחה בתל אביב, כדאי להכיר את שלושת הפרמטרים החשובים ביותר, שמשפיעים על החוויה בצורה המובהקת ביותר.

1.סיפור העלילה

לכל חדר בריחה ישנו סיפור עלילה. על פי סיפור זה נקבעת התפאורה בחדר, החפצים השונים שיהיו פזורים בו, הרמזים השונים שאותם יהיה עליכם לפענח ולמעשה את הסיפור שתבנו אתם עצמכם בראשכם לאורך החוויה כולה. סיפור העלילה יכול להתבסס על סיפור פשע שאותו עליכם לפענח כבלשים, סיפור מרדף שבו עליכם להגיע אל פושע נמלט כאנשים תמימים שנקלעו לזירה, סיפור שבו עליכם להציל את העולם מאימתו של מדען מטורף שבידיו פצצה רבת עוצמה וכן הלאה. בבחירת חדר הבריחה המתאים לכם, כדאי מאוד לוודא שאתם מתחברים לסיפור העלילה, שמהווה חלק חשוב ומרכזי באופן בו נבנית החוויה בראשכם.

2.גודל החדר והעיצוב

כאמור, ישנו מגוון רחב של חדרי בריחה בתל אביב וכל אחד מהם מציע חוויה שונה. גודל החדר הוא פרמטר חשוב ורלוונטי ביחס לגודל קבוצת המשתתפים שאיתם אתם מתכוונים להגיע. חשוב לוודא שהחדר אינו קטן וצפוף מדי ביחס לגודל הקבוצה, ואם הקבוצה היא גדולה חפשו חדרי בריחה לקבוצות גדולות. מהצד השני, אין דבר כזה חדר גדול מדי, וגם אם מדובר בחדר גדול מאוד, סביר להניח שעניין זה לא יפגע בחוויה. כמו כן, כדאי לבחון את נושא העיצוב והתפאורה, ובהקשר זה הכוונה היא לאופן בו התפאורה בחדר מבטאת את סיפור העלילה בצורה אותנטית ועד כמה היא יוצרת את תחושת המסתורין ומשלבת את הרמזים השונים בתוכה. את המידע הזה תוכלו לקבל באמצעות המלצות מחברים שכבר ביקרו באותו חדר בריחה.

3.מורכבות האתגר

הפרמטר השלישי והאחרון שאותו כדאי לכם לבחון לפני בחירת חדר בריחה, הוא מורכבות האתגר. ככלל, ככל שהאתגר מורכב יותר, כך תוכלו ליהנות יותר, ולא כל חדרי הבריחה יודעים להציע אתגר כזה. יחד עם זאת, שימו לב שהאתגר מתאים לכל המשתתפים בחוויה, ואם אתם מגיעים עם חבר’ה צעירים ולבטח אם הקבוצה כוללת ילדים קטנים, כדאי לוודא שרמת האתגר מתאימה להם וכי הם יכולים לתרום ולהרגיש שותפים למסע. חדר בריחה למשפחות יכול להתאים יותר במקרה כזה.