משרדים להשכרה – ביד חנה או מסביב?

בבחירת משרדים להשכרה, ישנה בהחלט חשיבות רבה למבנה עצמו, בו אנו בוחרים להקים את משרדי העסק, אך מעבר לכך, ישנה חשיבות רבה גם ואולי בעיקר, למיקום המשרדים. מיקום המשרדים צריך לענות על מספר פרמטרים כדוגמת: קירבה אל השוק ואל ספקי שירותים איתם אנו עובדים, מיקום מרכזי ממנו ואליו קל להגיע ואפילו סביבה עם אווירה עסקית תומכת ומעודדת. על כך כמובן, יש להוסיף את עניין המחיר, שיכול להשתנות מאוד בהתאם למיקום הנבחר. תל אביב, בירת העסקים של ישראל, נחשבת למיקום האטרקטיבי ביותר להקמת משרדי חברה כמעט עבור כל חברה בכל ענף, ויחד עם זאת, תל אביב היא גם העיר היקרה ביותר, ובה משרדים להשכרה יכולים לצרוך נתח משמעותי מאוד מתקציב העסק.

יד חנה – העדיפות הראשונה עבור מרבית בתי העסק והחברות

מעבר לכך, לא כל עסק ממקד את מרכז פעילותו במרכז, והדוגמא הבסיסית ביותר לכך היא רואה חשבון או בעל מקצוע חופשי המשרת אוכלוסייה באזור מסויים בארץ, שאינו תל אביב. אחרי שאמרנו את זה, עבור מרבית בעלי העסקים והחברות, תל אביב דווקא לא תהיה העדיפות הראשונה להקמת משרד העסק, וייתכן שאפשרות טובה יותר תהיה דווקא האזור שמסביב, אזור מטרופולין תל אביב ואזור המרכז כולו.

כל התועלות החשובות בבחירת משרד לניהול הפעילות העסקית

אנטרפארק הוא פארק עסקים חדש, הממוקם בקרבת א.ת. יד חנה באזור השרון, ומציע את כל הפרמטרים החשובים ביותר לכל עסק המחפש מבנה משרדים להקמת משרד העסק:

  • מיקום מרכזי עם קירבה לעורקי תחבורה מרכזיים, אך לא לגמרי במרכז הפקוק והצפוף
  • סביבה עסקית עשירה ומגוונת, עם מגוון רחב של חברות ממגוון ענפים
  • סוגי נכסים מגוונים לרבות שטחים להשכרה, מבני אחסון להשכרה ועוד – פרמטר שיכול להיות חשוב עבור עסקים מסויימים המעוניינים להקים את המשרד המרכזי בקרבה למרכז הלוגיסטי או האופרטיבי
  • שירותים עסקיים ושירותים לעובדים – מגוון רחב של בעלי מקצועות חופשיים, המנהלים את פעילותם בפארק אנטרפארק ומציעים את שירותיהם למשרדים במקום, שירותי מזון ופנאי, מרכז מסחרי, גני ילדים ועוד

הסטנדרטים המתקדמים ביותר בעולם הבנייה והעיצוב

בנוסף לכך, המשרדים המוצעים להשכרה בפארק, מתוכננים על פי הסטנדרטים המתקדמים ביותר בעולם הבנייה והעיצוב, ובכלל זה יכולת כמעט מלאה לעצב את המרחב הפנימי של המשרד על פי הצרכים וההעדפות של העסק הספציפי ובחירת המשרד המתאים ביותר מתוך מגוון רחב של משרדים בגדלים שונים ובתצורות שונות של תכנון פנימי.