עורך דין תעבורה – הסיכוי היחיד שלכם בבית המשפט

מתוך כל העבירות על החוק, שיכול אזרח לבצע במהלך חייו, עבירות תנועה הוא סוג העבירות שכמעט כל אזרח מבצע לפחות פעם אחת בחייו. המקלים טוענים שביום שהומצאה המכונית, הומצאו גם עבירות התנועה, ולא באמת אפשר לייצר מצב שבו כולם נוהגים בצורה מושלמת על פי החוק. המחמירים טוענים שאין לכך כל משמעות, ובדיוק בגלל הסכנה הגלומה בנסיעה על הכביש, יש מקום לאכוף, להעניש ולהרתיע. לא משנה מי צודק או במה אתם מאמינים, אם עברתם עבירת תנועה שאינכם יכולים לשאת בעונשה, אתם רוצים שלצידכם יעמוד עורך דין תעבורה, שיכול לתת לכם את הסיכוי שאתם זקוקים לו.

פסילה מנהלית של רישיון נהיגה

בניית קייס משפטי וגיבוש קו הגנה אפקטיבי

עורך דין לתעבורה הוא לא קוסם והוא לא יכול לגבור על הוראות החוק, אבל הוא בהחלט יכול לבנות עבורכם קייס משפטי, שמערער את בסיס הראיות בתיק נגדכם, מעלה ספקות ומנצל את ההגנות וההקלות המוגדרות בחוק, וגם הגנות אלה הוא חלק בלתי נפרד מהחוק. לרשות עורך דין לענייני תעבורה עומדים שורה של כלים לרבות זימון וחקירת עדים כדוגמת השוטר שנתן את הדו”ח, מומחים בנושאים רלוונטיים לסוג העבירה וכדומה. עורך הדין, שמכיר את חוקי התעבורה בצורה מעמיקה ויסודית, יודע גם כיצד לבנות את מערך ההגנה ומה הם האלמנטים בחוק שסביבם כדאי להתרכז בתהליך ההגנה.

רשויות המשפט אינן קלות בנושאי תעבורה – מיצאו עורך דין מומחה

כאמור, עורך דין תעבורה לא יכול לגבור על הוראות החוק, וחשוב לציין בהקשר זה שבתי הדין לענייני תעבורה נוטים להחמיר עם הנאשמים, לקבל את עמדת הגורם האוכף (משטרה) בצורה כמעט אוטומטית, ואם אתם כנאשמים רוצים להפריך את עמדת המשטרה, נטל ההוכחה יהיה עליכם. בתנאים אלה, אין ספק שתזדקקו לעורך דין סופר מקצועי, עורך דין בעל ניסיון ואולי גם כזה עם רקורד מרשים של זיכויים או הקלות בעונש. בהיבט זה, אין משמעות למקום בו נערך המשפט, וגם אם המשפט נערך בירושלים אבל יש לכם המלצות חמות על עורך דין תעבורה בפתח תקווה, תוכלו להיעזר בשירותיו ללא שום בעיה.

עורך דין תעבורה

ההגנה הטובה ביותר בפני עבירות תנועה, היא לא לבצע אותן כלל

אחרי שאמרנו את כל זה, עדיין ראוי לומר את הדבר המובן מאליו: ההגנה הטובה ביותר מבחינתכם אל מול עבירות התנועה השונות, היא לא לבצע אותן כלל. זה ידרוש מכם יותר תשומת לב, יותר ריכוז ויותר משמעת עצמית, אבל זה קודם כל יחסוך לכם דו”חות, נקודות חובה, דיונים בבתי משפט וקנסות כבדים, ובמיוחד זה יחסוך לכם את הסיכון שתפגעו באדם אחר, או שאתם עצמכם תיפגעו, וכולם יודעים מה הן התוצאות האפשריות של תאונת דרכים או עבירה לכאורה, ורק לכאורה, פשוטה כמו אי מתן זכות קדימה להולכי רגל.

לעמוד הפייסבוק https://www.facebook.com/adv.anikin.dima/