קבוצת חגי ומוצר הדגל שלה, סורגים שקופים – רואים ובלתי נראים

הסיבה המרכזית שבגינה אנשים נמנעים מהתקנת סורגים בביתם, גם כאשר יש בכך היגיון רב, היא שהסורגים פשוט הורסים את המראה האסתטי של הבית ופוגעים בחוויית הנוף הנשקף מבעד לחלונות הבית. במקרים בהם מתגוררים ילדים קטנים בבית והבית ממוקם בקומה גבוהה, ובמקרים בהם קיים סיכון של חדירה לבית על ידי גורמים בלתי מורשים, להחלטה זו יכולים להיות מחירים קשים, ובדיוק במקום הזה נכנסים הסורגים השקופים שמציעים פתרון יוצא דופן, המאפשר ליהנות מכל העולמות יחד.

שי, מקבוצת חגי מסביר: “סורגים שקופים, כשמם כן הם, הם סורגים שרואים ובלתי נראים. הסורגים מספקים לכם הגנה מלאה מפני נפילה של ילדים מבעד לחלון וכן מספקים הגנה גבוהה מפני חדירה של גורמים בלתי מורשים לבית, כל זאת מבלי לפגוע באסתטיקה של הבית ומבלי לפגוע בחוויית הנוף הנשקף מבעד לחלונות. הסורגים נמצאים שם, גם אם אינכם יכולים לראות אותם.”

עד כמה חזקים סורגים שקופים?

אחת השאלות המרכזיות שמתעוררות אצל אנשים המתעניינים באפשרות של התקנת סורגים שקופים בבית היא השאלה של החוזק והעמידות של הסורגים מפני שבירה וניסיון פריצה. בהיבט זה אפשר בהחלט להירגע. סורגים שקופים הם סורגים חזקים ועמידים העשויים משכבה עבה של פוליקרבונט מחוזק עם ציפוי למינציה עבה, שמעניק לו חוזק גבוה מאוד.

האם מדובר בסורגים חזקים כמו סורגי מתכת? אפשר לומר שלא, אך זה לא רחוק מכך. מבחינת פריצה של גורמים בלתי מורשים לבית, כיום לא קיימים סורגים שיכולים לעמוד בפני ניסיונות פריצה כאלה, ופורצים מכירים את כל הטכניקות שמאפשרות להם לפרוץ כל סורג בקלות רבה למדי.

ייתכן שסורגים שקופים יהיו מעט יותר קלים לפריצה מאשר סורגי מתכת, אך גם הם יציבו אתגר לא פשוט בפני הפורץ, יעכבו אותו ואולי אף ישנו את דעתו ללכת לבית ללא סורגים כלל, שם יהיה לו קל ובטוח יותר. מבחינת הגנה מפני נפילה של ילדים מהחלון, סורגים שקופים מספקים הגנה מלאה כזאת ואין כל חשש לכשל בהיבט זה.

כיצד יש לתחזק את הסורגים השקופים?

בתוך רשימה היתרונות הארוכה שמציעים סורגים שקופים על פני סורגי מתכת, אחד היתרונות הבולטים שבהם הוא יתרון התחזוקה. סורגי מתכת הם סורגים החשופים לפגעי מזג האוויר ויכולים להחליד בקלות רבה מאוד. בכדי להגן עליהם יש לצבוע אותם בשכבת צבע עבה, אותה יש לחדש מעת לעת, מה שיוצר בסופו של דבר שכבת צבע עבה וקלה מאוד להתקלף.

מעבר לפגיעה באסתטיקה של הסורג, מצב זה גם חושף את הסורגים לפגיעה משמעותית בחוזק המבני שלהם לאורך זמן. סורגים שקופים לעומת זאת, אינם דורשים כל תחזוקה. הדבר היחיד שצריך להטריד אתכם בעניינם הוא הניקיון שלהם.

תוכלו לנקות אותם באמצעות מטלית לחה, ואם אתם מוצאים עליהם כתם עקשן כמו לשלשת יונים, תוכלו להשקיע מעט יותר מאמץ עם מים, אך כדאי להימנע משפשוף באמצעות סקוטש גס, שעלול ליצור שריטות על גבי שכבת הציפוי של הסורגים. בזה למעשה מסתכמת התחזוקה של סורגים שקופים, וכאמור נתון זה מהווה יתרון משמעותי על פני סורגי המתכת.

מי מציע סורגים שקופים?

סורגים שקופים הם סורגים המבוססים על פיתוח חדשני של החומר ממנו הם עשויים, וככאלה מוצעים כיום על ידי החברה שפיתחה את אותה טכנולוגיה. ישנן חברות נוספות המציעות את הסורגים השקופים, אך כאלה שעשויים חומרים מעט יותר מוחלשים.

גם סורגים שקופים אלה יכולים לספק הגנה מצוינת ועדיין להיות רואים אך בלתי נראים, אבל אם אתם רוצים את הסורגים השקופים החזקים והאיכותיים ביותר, יהיה עליכם להזמין אותם מהחברה שפיתחה את הטכנולוגיה המתקדמת והעניקה להם את החוזק המבני שהופך אותם לחזקים כמעט כמו סורגי מתכת, אך ללא כל החסרונות האופייניים שלהם, שכפי שאמרנו בהתחלה, מהווים גורם מרכזי בהימנעות אנשים רבים מהתקנת סורגים בכלל.

כעת אפשר להתקין סורגים בלי לראות אותם.